صعود اسکواش‌بازان به نیمه‌نهایی مسابقات بین‌المللی شهدای نیروی دریایی

به گزارش عرصه، مرحله یک چهارم نهایی مسابقات بین المللی اسکواش یادواره شهدای نیروی دریایی برگزار شد و سجاد زارعیان از ایران، اگوسته دوسورت ( فرانسه)، احسن ایاض (پاکستان) و طیب اسلم (پاکستان) به یک چهارم نهایی راه یافتند.

 نتایج کامل یک چهارم نهایی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

سجاد زارعیان ٣  _  صفر  مارتین سوک ( چک)

اگوسته دوسورت ( فرانسه) ٣  –  یک احمد فرید (پاکستان)

احسن ایاض (پاکستان) ۳ –  صفر  جوری هاپرز ( بلژیک)

طیب اسلم (پاکستان) ٣ –  صفر  محمدرضا صادق‌پور

بازی‌های مرحله نیمه نهایی مسابقات بین المللی اسکواش یادواره شهدای نیروی دریایی، پنج‌شنبه، ۱۸ آذر، ساعت ١٧ در مجموعه ورزشی حیدرنیا برگزار می‌شود و بازی‌ها از شبکه ورزش به صورت زنده پخش می‌شود.

پیش از این، رقابت‌ها در جدول اصلی پیگیری شد و در نهایت محمدرضا صادق‌پور و سجاد زارعیان از ایران به همراه طیب اسلم از پاکستان، مارتین سوک از جمهوری چک، جوری هاپرز از بلژیک، احمد فرید از پاکستان و اگوسته دوسورت از فرانسه به جمع هشت نفر برتر این رقابت‌ها راه یافته بودند.

اولین دوره مسابقه‌های بین‌المللی اسکواش یادواره شهدای نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران از ۱۳ تا ۱۹ آذر و به میزبانی ایران و با حضور ۱۲ کشور ایران، پاکستان، عراق، اردن، قطر،‌ فرانسه، انگلستان، سریلانکا، بلژیک، هنگ‌کنگ، جمهوری چک و کره جنوبی در حال برگزاری‌ است. ۲۷ بازیکن خارجی و ۷۳ ورزشکار ایرانی در این مسابقه‌ها حضور دارند. این مسابقه‌ها به صورت انفرادی و در بخش آقایان برگزار می‌شود و به نفر اول این رقابت‌ها ۵ هزار دلار جایزه نقدی پرداخت خواهد شد. همچنین روز پنجشنبه، ۱۸ آذر ساعت ۱۰ و جمعه، ۱۹ آذر ساعت ۱۴ این مسابقه‌ها به صورت زنده از شبکه ورزش پخش خواهد شد. این رقابت‌ها در تقویم فدراسیون جهانی نیز ثبت شده است.دیدگاهها بسته شده است.