نتانیاهو با طرح فرانسه برای دیدار «محمود عباس» مخالفت کرد


نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که حاضر به دیدار با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در پاریس بر اساس طرح فرانسه نیست.

به گزارش عرصه به نقل از روسیا الیوم، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی با طرح فرانسه برای دیدار با «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در پاریس مخالفت کرد.

نتانیاهو افزود که به «فرانسوا اولاند» رئیس جمهور فرانسه اعلام کرده است در صورتی که فرانسه به برگزاری کنفرانس بین المللی در پاریس طی ماه دسامبر جاری ادامه دهد با محمود عباس دیدار نخواهد کرد.

بنا بر آنچه کانال دو تلویزیون رژیم صهیونیستی در پایگاه خود منتشر کرده است نتانیاهو با دیدار محمود عباس پس از برگزاری کنفرانس بین المللی در پاریس مخالفت کرده و علت آن را عدم قبول دیکته های بین المللی عنوان کرده است.

بر اساس این گزارش، نتانیاهو اعلام کرده است که آماده دیدار با عباس است اما نه در چارچوب جدول زمانی ارائه شده از سوی فرانسه و دیدار دو طرف یک روز پس از این کنفرانس دام است.

وی همچنین اعلام کرد در صورتی با «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار خواهد کرد که کنفرانس بین المللی صلح در پاریس لغو گردد.

دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی هم به نقل از نتانیاهو اعلام کرد: اسرائیل در کنفرانسی که هیچ دستاوردی برای تحقق صلح نخواهد داشت، شرکت نخواهد کرد.

گفتنی است که نتانیاهو اخیرا اعلام کرده بود که آمادگی کامل دارد بدون هیچ پیش شرطی با محمود عباس در رام الله، قدس یا هر مکان دیگری دیدار کند.دیدگاهها بسته شده است.