رشد ٤٩درصدی تعداد تراکنش های پایانه های فروش بانک صادرات ایران

شناسه خبر: ۰
رو تیتر: در شهريور٩٥ نسبت به مقطع زمانی مشابه اتفاق افتاد:
متن:

​مجموع تعداد تراکنش‌هاي بانکي دستگاه‌هاي پايانه فروش متصل به حسابهای بانک صادرات ايران در شهريور ماه سالجاري نسبت به مقطع زماني مشابه در سال قبل ٤٩ درصد رشد را نشان مي‌دهد.

به گزارش روابط عمومي بانک صادرات ايران، اين بانک در راستاي افزايش سطح دسترسي مردم به ابزارهاي نوين بانکي و کاهش هزينه‌ها، ترافيک و آلودگي هوا، توسعه اين ابزارها را در اولويت قرارداده است. آمارهاي عملکردي حاکي از آن است که بيش از ٦٩ ميليون تراکنش¬ توسط پايانه هاي فروش متصل به حسابهای اين بانک در شهريور ماه انجام گرفته كه اين ميزان بيانگر رشد ٤٩درصدي تراكنش ها نسبت به مقطع زماني مشابه در سال٩٤ مي باشد.

شايان توجه است؛ هموطنان و متقاضيان حساب هاي الكترونيكي با افتتاح بيش از ٤٤ ميليون حساب روزانه به صورت متوسط حدود ٢٠ ميليون تراكنش  تراکنش موفق مالی انجام داده اند. این میزان بیانگر رشد ٧ درصدی تعداد کل تراکنش ها نسبت به مردادماه است و حاکی از استقبال مشتریان از خدمات این بانک می باشد .

گفتنی است این بانک با ٦٠٠هزار مشتری اینترنتی با میانگین حدود ١٢ میلیون تراکنش در ماه با رشد ٢١درصدی، تعداد ٥٢٥هزار دستگاه پایانه فروش (کارتخوان) متصل به حسابهای بانک صادرات ایران و صدور حدود ٦١میلیون انواع کارتهای الکترونیک به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ترویج بانکداری نوین دارد.

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۸/۲۳


دیدگاهها بسته شده است.