پرداخت سود سهامداران شرکت نفت بهران از طريق شعب بانک صادرات ایران

شناسه خبر: ۰
متن:

​سود سهامداران  شرکت نفت بهران مربوط به سال مالی منتهی به پايان اسفند ماه ١٣٩٤ از سوی شعب بانک صادرات ایران پرداخت مي شود.
به گزارش عرصه، به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت نفت بهران پرداخت سود سهام سال مالي منتهی به پایان اسفند ماه ١٣٩٤از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از امروز( ١٧مهرماه سال٩٥) آغاز شده است. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوط به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت كنند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.
بر اساس اين گزارش، پرداخت سود ياد شده، تنها توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران شركت  شرکت نفت بهران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ٢٢٢٧٧٦١٥تماس بگیرند.
شایان توجه است؛ بخش عظيمي از شركت هاي فعال در بورس سود سهام قابل پرداخت به سهامداران خود را به دليل قابليت و ظرفيت هاي الكترونيكي مطلوب و متنوع بانك صادرات ايران از طريق اين بانك پرداخت مي كنند.
گفتني است بانک صادرات ایران با ٢٥٧٦ شعبه در سراسر کشور، ٥٠٠هزار دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، صدور بيش از ٦٠ ميليون كارت الكترونيكي و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین دارد.

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۱۷


دیدگاهها بسته شده است.