«دیدار با ملازمان حرم» به میزبانی خانواده شهید اسداللهی

به گزارش عرصه به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای انقلاب اسلامی، در این نشست که عصر چهارشنبه ۲۲ دی‌ماه برگزار می‌شود، جمعی از اعضای این کانون به دیدار خانواده شهید اسداللهی می‌روند و با آن‌ها به گفت‌وگو می‌نشینند تا گوشه‌ای از خاطرات این شهید را گردآوری کنند. شهید اسداللهی از شهدای مدافع حرم  بامداد روز دوشنبه ٣٠ آذرماه در منطقه حلب سوریه به دست عناصر تکفیری وهابی به شهادت رسید. از این شهید دو فرزند چهارساله و دوماهه به یادگار مانده است.

در نشست «دیدار با ملازمان حرم» اعضای کانون داستان‌نویسان انقلاب اسلامی به دیدار خانواده شهدای مدافع حرم می‌روند و در گفت‌وگویی صمیمانه با خانواده آن‌ها، علاوه بر گردآوری خاطرات این شهیدان، بر اساس آن، دست به قلم می‌شوند و به خلق داستان می‌پردازند. پیش‌تر اعضای کانون به دیدار خانواده شهید علی آقاعبداللهی و مرتضی کریمی رفته‌اند.

کتاب «گنج پنهان» که به همت اعضای این کانون و  بر اساس خاطرات جمعی از رزمندگان نگاشته شده، چندی پیش با حضور جمعی از چهره‌های فرهنگی در فرهنگسرای انقلاب اسلامی رونمایی شد.

علاقه‌مندان برای عضویت در کانون نویسندگان انقلاب اسلامی فرهنگسرای انقلاب اسلامی می‌توانند با شماره ۵۵۴۰۸۶۵۷ تماس بگیرند یا به نشانی بزرگراه شهید نواب صفوی، تقاطع پل کمیل، ابتدای کمیل شرقی، فرهنگسرای انقلاب اسلامی مراجعه کنند.دیدگاهها بسته شده است.