ناظم الشریعه: فعلا حواس همه به کی‌روش است/ چیزی به اسم تیم ملی "ب" نداریم

سیدمحمد ناظم‌الشریعه در گفت‌وگو با عرصه، درباره تاخیر چهار ماهه در پرداخت پاداش ملی‌پوشان فوتسال و امضای قرارداد کادرفنی اظهار کرد: مشکلی در زمینه قرارداد من و مربیان تیم ملی وجود ندارد و قرار شده هفته آینده به فدراسیون رفته و در این زمینه با مسئولان، جلسه‌ای داشته باشم. اما در مورد پاداش‌ها،‌ آقای تاج چندی پیش به من گفته بود در حال تدارک مراسمی هستند و پاداش‌ها هم آماده شده است. با این حال از زمانی که اعلام شده بود، گذشته و فکر می‌کنم چون کی‌روش استعفا کرده، فعلا همه حواس‌ها متوجه او بوده و کسی به فوتسال توجه نمی‌کند.

سرمربی تیم ملی همچنین با بیان اینکه اردوی جدید تیم ملی از هشت تا سیزده بهمن برگزار خواهد شد، گفت: در نظر دارم بازیکنان جدیدی که تا به حال فرصت بازی در تیم نداشته‌اند را دعوت کنم اما اسم این تیم را نمی‌توان تیم ملی “ب” گذاشت. ما تنها یک تیم ملی داریم اما چون می‌خواهیم همه بازیکنان مستعد را ببینیم، به همین دلیل مجبوریم بازیکنانی که تجربه بیشتری دارند را دعوت نکنیم. بنابراین از رسانه‌ها نیز می‌خواهم از عنوان تیم ملی “ب” استفاده نکنند چرا که نمی‌خواهم خدشه‌ای به شخصیت بازیکنان دعوت شده، وارد شود.

وی همچنین از برگزاری بازی دوستانه بین ایران و عراق خبر داد و افزود: پیش از این قرار بود عراق با تیم ملی امید به ایران بیاید اما با لغو بازی تیم‌های بزرگسال ایران و اوکراین، از عراق خواستیم تا با هر دو تیم به ایران بیاید. این بازی قرار است ۱۸ و ۱۹ اسفند برگزار شود البته این در صورتی است که لیگ همان ۱۶ اسفند به اتمام برسد.

ناظم‌الشریعه در ادامه در واکنش به انتقادهایی که بابت ندیدن بازی‌های لیگ از او می‌شود، گفت: بازی‌های لیگ را زیر نظر داریم و حتی از مربیان تیم ملی امید هم برای دیدن بازی‌ها کمک می‌گیرم. اما از همه مهم‌تر این است که با خود مربیان باشگاهی در تماس هستم و به خاطر اعتماد و اطمینانی که بین بنده و آنها وجود دارد، اطلاعات خوبی از بازیکنان دریافت می‌کنم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در پایان درباره مسابقات لیگ برتر و پیش‌بینی‌اش از قهرمان رقابت‌های امسال به عرصه گفت: سطح مسابقات بسیار بالاست و شرایط برای تیم‌های مدعی سخت شده است. معتقدم هر چه تیم‌ها به هم نزدیک باشند، به نفع فوتسال است. در حال حاضر در نیمه بالا و پایین جدول رده‌بندی، رقابت شانه به شانه بوده و حتی تیم گیتی پسند هم در صدر جدول، حاشیه امنیت خوبی ندارد چون جبران پنج امتیاز برای رقبایش سخت به نظر نمی‌رسد. مس سونگون شرایط بسیار خوبی دارد و قطعا یکی از بازی‌های مس را در آینده خواهم دید. تیم‌های دبیری، مس، گیتی پسند، تاسیسات دریایی و حفاری امسال مدعی قهرمانی هستند و بازی رو در روی این تیم‌ها با یکدیگر، بسیار تعیین کننده خواهد بود.دیدگاهها بسته شده است.