برخورداتوبوس وکامیون درمحور ساوه-همدان/یک کشته و۱۵زخمی برجای ماند


ساوه- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس با یک کامیون در محور ساوه-همدان، یکی از سرنشینان اتوبوس جان باخت و ۱۵ نفر مصدوم شدند.

نعمت الله عزیزی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ساعت چهار و چهل دقیقه صبح امروز(شنبه) در کیلومتر ۵۸ آزادراه ساوه- همدان در محدوده استان مرکزی، یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه کامیون برخورد کرد که در اثر این تصادف، اتوبوس بعد از شکسته شدن گارد ریل جاده، به بیرون منحرف شد.

وی افزود: پس از اطلاع رسانی حادثه بلافاصله تیم امدادی اورژانس پایگاه جاده ای غرق آباد، نوبران و سیلجرد به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه بیان کرد: در این حادثه متاسفانه یک مرد جوان از سرنشینان اتوبوس به علت شدت جراحات وارده در دم جان باخت و ۱۵ نفر از سرنشینان اتوبوس نیز مصدوم شدند.

عزیزی خاطرنشان ساخت: مصدومان این حادثه بعد از دریافت اقدامات اولیه درمان پیش بیمارستانی به بیمارستان های شهید مدرس و شهید چمران ساوه منتقل شده اند و وضعیت اکثر مصدومان رضایت بخش اعلام شده است.

گفتنی است این اتوبوس از مشهد به سمت همدان در حال حرکت بود و براساس اعلام پلیس راه محور ساوه-همدان، بی احتیاطی راننده اتوبوس و عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی، موجب وقوع این حادثه شده است.دیدگاهها بسته شده است.