تجلیل از عرصهیی‌ها در چهاردهمین جشن تصویر سال

به گزارش عرصه، در مراسم اختتامیه چهاردهمین جشن تصویر سال که عصر جمعه – ۲۰ اسفند ماه – در تالار شهناز خانه هنرمندان برگزار شد، از علیرضا بهرامی – مدیر اداره فرهنگی هنری عرصه – به پاس ۱۴ سال همراهی مستمر با جشن تصویر سال، تقدیر شد.

در ادامه، با اعلام سیف‌الله صمدیان – دبیر جشن تصویر سال – از همه عرصهیی‌های حاضر در جلسه خواسته شد تا به روی سن بیایند که از شاهده یوسفی و شیما غفاری (سردبیران هنری عرصه) و عکاس حاضر در مراسم اختتامیه به پاس ۱۴ سال همراهی با جشنواره تقدیر شد.

صمدیان در این بخش از تقدیرها گفت: جرقه تقدیر از خبرگزاری‌ها و خبرنگارانی که بدون هیچ چشمداشتی همراه با جشنواره بودند، در آخرین نشست خبری این رویداد زده شد.

علیرضا بهرامی، مدیر گروه هنری عرصه نیز پس از گرفتن تندیس جشن تصویر سال و لوح تقدیر گفت: زحمت این سال‌ها بر عهده همکاران‌مان خبرنگاران، دبیران و سردبیران‌مان بود.

او در ادامه از شهید حسن قریب، عکاس عرصه که در حادثه سقوط هواپیمای C130 به شهادت رسیده بود، به‌عنوان دوستی که زمانی عکس‌هایش در این رویداد سالیانه حاضر بود و حالا در بین ما نیست یاد کرد.

وی ادامه داد: ما کار خود را انجام می‌دهیم، اما گرفتن این تندیس از آقای صمدیان افتخار بزرگی است؛ چون کسی که این کار را با این وسعت، در طول این همه سال انجام می‌دهد، با توجه به معیارهای امروزی، یک موجود فرازمینی است.

بهرامی سپس گفت: البته ما مطمئن هستیم که دُن‌کیشوت‌ها، زمانی دنیا را فتح می‌کنند.

همچنین در مراسم اختتامیه چهاردهمین جشن تصویر سال از آزاده سهرابی (عرصه) و مهیار جوادی‌فر که در ۱۴ سال گذشته همواره به‌عنوان خبرنگار با جشن تصویر سال بوده‌اند، تقدیر شد.

در بخش برگزیدگان پلاسکو نیز عکاسان عرصه امین خسروشاهی و هادی زند تقدیر شدند.

پیش از برگزاری بخش تقدیر از رسانه‌ها، اسامی برگزیدگان جشنواره معرفی شدند.دیدگاهها بسته شده است.