مجریان زن تلویزیون با هم رقابت می‌دهند

به گزارش عرصه،‌«سه ستاره» به تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی و همراهی آرش ظلی‌پور، امشب به معرفی کاندیداهای یک بخش جدید می‌پردازد.

از آن جا که در فصل‌های گذشته غیبت مجریان زن در میان کاندیداها محسوس بود، طراح و تهیه‌کننده این برنامه از همان ابتدای پیش تولید فصل سوم به اضافه شدن بخش «مجریان زن» برای جلوگیری از تضییع حقوق مجریان زن تاکید داشت.

بر اساس اعلام روابط عمومی «سه ستاره»، با تایید مدیران در نهایت این بخش جدید به این فستیوال تلویزیونی مردمی اضافه شده و اسامی کاندیداهای این بخش که خروجی آرای هیات انتخاب است، بدین شرح است: گیتی خامنه، ژاله صادقیان، ژیلا امیرشاهی، مهسا ملک مرزبان، مژده لواسانی، ندا ملکی، راحله امینیان و زنیب ابوطالبی که به واسطه رأی نهایی هیات انتخاب حالا در نظرسنجی مردمی حضور دارند.

حجت الاسلام و المسلمین سرلک، سردار منتظرالمهدی، فریدون جیرانی، طهماسب صلح جو ، مجتبی امینی ، محمدرضا داورزنی ، مرضیه وحید دستجردی ، محمد احسانی ، مسعود سلطانی فر، امیرمهرداد خسروی ، مریم جلالی، علی طلوعی ، عبدالکریم خیامی ، ابراهیم داروغه زاده ، شهرام گیل آبادی ، ایرج محمدی ، حسین کرمی و مازیار ناظمی و بخش عمده‌ای از رسانه‌های مکتوب معتبر ا رجمله داوران سه ستاره هستند که در انتخاب نهایی از میان آثار ارسالی شبکه‌ها نقش داشتند.

«سه ستاره» به تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی و همراهی آرش ظلی‌پور از ۱۴ تا ۲۰ اسفندماه هرشب روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.دیدگاهها بسته شده است.